pan Dudi napisał(a):

Dlaczego? Bo internet jest pełen dzieciarni, która żyje tylko dla transferów, więc jak gdzieś tylko zobaczą jakąś wzmiankę, nieważne jak niewiarygodną, to i tak nabiją kilkanaście/ dziesiąt kliknięć i interes się kręci. To forum jest tego dobrym przykładem.
Co do samego Riosa, to mam nadzieję, że uda się go zakontraktować, chociaż przeświadczenie o jego umiejętnościach opieram tylko na przeczuciu, bo w życiu chłopa na żywo nie widziałem.
|
Zgadza się,dlatego napisałem,ze i tak czekam na oficjalną - zresztą słowo "ustalił", a słowo "podpisał" - to nie to samo,niestety...