Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30738
Stary 21.07.2010, 12:27
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego? Bo internet jest pełen dzieciarni, która żyje tylko dla transferów, więc jak gdzieś tylko zobaczą jakąś wzmiankę, nieważne jak niewiarygodną, to i tak nabiją kilkanaście/ dziesiąt kliknięć i interes się kręci. To forum jest tego dobrym przykładem.

Co do samego Riosa, to mam nadzieję, że uda się go zakontraktować, chociaż przeświadczenie o jego umiejętnościach opieram tylko na przeczuciu, bo w życiu chłopa na żywo nie widziałem.
Zgadza się,dlatego napisałem,ze i tak czekam na oficjalną - zresztą słowo "ustalił", a słowo "podpisał" - to nie to samo,niestety...
You'll never know...
Odpowiedz cytując