Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30730
Stary 21.07.2010, 12:06
TSW .com .pl juz kilka gaf zaliczyl wiec spokojnie.. swoja droga nie rozumiem po co Wislackie strony tak sie zachowuja, od tego sa inne media, neutralne wzgledem Wisly, co najwyzej moga przekopiowac tekst z jakiejs gazetki i wrzucic na swoja droga..a skoro pisza "ze wedlug naszych informacji Rios jest dogadany" a pozniej sie okaze ze jednak nie to krzyz na droge takiemu serwisowi, albo wiecie, albo podejrzewacie, bo robienie w ch..a ludzi po fachu (i oni z Wisly i my) i nabijanie sobie klikniec w reklamy
Odpowiedz cytując