Gucio25 napisał(a):

panowie i panie, mamy w końcu środkowego obrońcę.
Tomek Hajto widziany wczoraj w Krakowie, rozmawiał przez telefon, negocjuje kontrakt z Wisłą.
info telefoniczne od pani z telekomunikacji, podsłuchała rozmowę.
tylko nie bierzcie tego na poważnie ludzie..
|
Nawet sobie nie żartuj w ten sposób....
Jest godzina 13.00 a tu dalej nic nie słychać o podpisaniu kontraktu z RIosem... czyżby jakieś komplikacje, zaczynam się martwić, pewnie wygra opcja tańsza niekoniecznie lepsza czyli Tiboni....