Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30724
Stary 21.07.2010, 11:59
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
panowie i panie, mamy w końcu środkowego obrońcę.

Tomek Hajto widziany wczoraj w Krakowie, rozmawiał przez telefon, negocjuje kontrakt z Wisłą.
info telefoniczne od pani z telekomunikacji, podsłuchała rozmowę.

tylko nie bierzcie tego na poważnie ludzie..
Nawet sobie nie żartuj w ten sposób....

Jest godzina 13.00 a tu dalej nic nie słychać o podpisaniu kontraktu z RIosem... czyżby jakieś komplikacje, zaczynam się martwić, pewnie wygra opcja tańsza niekoniecznie lepsza czyli Tiboni....
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez SĘDZIA ZGRED : 21.07.2010 o godz. 11:59.
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując