Drozd napisał(a):

Lepper I Giertych byli ministrami dzięki PO. Bo kto na wiosne 06' głosował przeciw samorozwiązaniu parlamentu? Tusk, Lepper i Giertych jednomyślnie. Wiec nie przypisuj PiSowi zasług PO.
|
Ty tak na powaznie
Twoja intepretacja "winy" za bycie w rzadzie SO i LPR to cos jakby winic Polske za wybuch IIWS dlatego ze nie zgodzila sie na budowe autostrady eksterytorialnej do Prus
