rozarian napisał(a):

|
II runda kwalfikacji 09/10,FK Qarabagh-Rosenborg 0-0 i 1-0.Mało dla kolejnego Stefka Burczymuchy?
|
Wisła Kraków - Levadia Tallin 1-1 i 0-1
Coś z pamięcią nie tak?
Wracając do tematu transferów - fajnie, że wzmacniamy ofensywę drużyny. Ale najwyższa pora poszukać kogoś na stopera, bo z Bunozą, Clebim i Kowalskim za długo nie pociągniemy. Mam nadzieje, że mają już odpowiednich kandydatów i są prowadzone stosowne rozmowy.