Wyświetl pojedynczy post
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30723
Stary 21.07.2010, 11:47
rozarian napisał(a):Wyświetl post
II runda kwalfikacji 09/10,FK Qarabagh-Rosenborg 0-0 i 1-0.Mało dla kolejnego Stefka Burczymuchy?
Wisła Kraków - Levadia Tallin 1-1 i 0-1

Coś z pamięcią nie tak?


Wracając do tematu transferów - fajnie, że wzmacniamy ofensywę drużyny. Ale najwyższa pora poszukać kogoś na stopera, bo z Bunozą, Clebim i Kowalskim za długo nie pociągniemy. Mam nadzieje, że mają już odpowiednich kandydatów i są prowadzone stosowne rozmowy.
Ostatnio edytowane przez KacpiTSW : 21.07.2010 o godz. 11:50.
Odpowiedz cytując