Wyświetl pojedynczy post
kolend
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30721
Stary 21.07.2010, 11:39
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
Na razie oprócz Brożków nie widzę nikogo w naswzej drużynie, kto mógłby zagrać na Euro.
no faktycznie - Piotrek od dawna regularnie grywa w reprezentacji, a jego brat w kadrze strzela bramki aż miło

ocknij się
Odpowiedz cytując