Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kolend
Senior Member
Od: 07.2009
Offline
#
30721
21.07.2010, 11:39
tormenthor
napisał(a):
Na razie oprócz Brożków nie widzę nikogo w naswzej drużynie, kto mógłby zagrać na Euro.
no faktycznie - Piotrek od dawna regularnie grywa w reprezentacji, a jego brat w kadrze strzela bramki aż miło
ocknij się
kolend
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kolend
Znajdź inne posty napisane przez kolend