Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30719
Stary 21.07.2010, 11:33
Mam nadzieję, że nie męczę, ale przeczytajcie sobie ten artykuł i odpowiedzcie sobie na pytanie dlaczego nie chcemy płacić wysokich kontraktów... http://www.sport.pl/pilka/1,70998,81...rzutnosci.html
Odpowiedz cytując