Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
djsako
Junior Member
Od: 01.2008
Skąd: Sawin
Offline
#
12717
21.07.2010, 11:30
coś mojego autorstwa (jakość trochę słaba niestety):
http://www.youtube.com/watch?v=nXAQ7kZ8pvc
djsako
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do djsako
Odwiedź stronę domową użytkownika djsako!
Znajdź inne posty napisane przez djsako