jason wiślak napisał(a):

|
A mnie nie jarają w ogóle nasze transfery...Byłbym bardziej zadowolony gdyby zamiast 5 przeciętniaków, przyszło do nas 3 konkretnych zawodników którzy naprawde by nas wzmocnili. Oczywiście przy zachowaniu jednego środkowego obrońcy....
|
Mógłbyś podać tych 3 konkretnych zawodników, którzy by nas naprawdę wzmocnili i z których byłbyś NA PEWNO zadowolony?