Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30717
Stary 21.07.2010, 11:26
jason wiślak napisał(a):Wyświetl post
A mnie nie jarają w ogóle nasze transfery...Byłbym bardziej zadowolony gdyby zamiast 5 przeciętniaków, przyszło do nas 3 konkretnych zawodników którzy naprawde by nas wzmocnili. Oczywiście przy zachowaniu jednego środkowego obrońcy....
Mógłbyś podać tych 3 konkretnych zawodników, którzy by nas naprawdę wzmocnili i z których byłbyś NA PEWNO zadowolony?
Odpowiedz cytując