Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk
Offline
#
30715
21.07.2010, 11:23
Według mnie i chyba każdego kibica Wisły zabrakło po prostu koncentracji i odpowiedniej motywacji. Nie wiem jak wygląda sytuacja w szatni mistrzów, co myśleli, jakie mieli nastawienie.Tak naprawdę wszystko to tylko nasze przypuszczenia
a_r_e_n_a
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do a_r_e_n_a
Znajdź inne posty napisane przez a_r_e_n_a