Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30715
Stary 21.07.2010, 11:23
Według mnie i chyba każdego kibica Wisły zabrakło po prostu koncentracji i odpowiedniej motywacji. Nie wiem jak wygląda sytuacja w szatni mistrzów, co myśleli, jakie mieli nastawienie.Tak naprawdę wszystko to tylko nasze przypuszczenia
Odpowiedz cytując