Pablo84 napisał(a):

|
A co, niby na Valerangę , Dinamo czy Levadie mieliśmy za słaby skład?.
|
Nie, uwazam nawet ze po weselu i poprawinach wychodzą ładujac takim ogórkom worek bramek. Bardziej chodzi mi o podejście do meczu, które pewnie jest podobne w głowach pilkarzy jak u niektórych na forum. O umiejetności czysto piłkarskie jestem spokojny, za to niepokoi mnie co mają pod kopułami.
Przed meczami z ww ogórami też byłem spokojny, pewnie jak wiekszość.