Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30714
Stary 21.07.2010, 11:22
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
A co, niby na Valerangę , Dinamo czy Levadie mieliśmy za słaby skład?.
Nie, uwazam nawet ze po weselu i poprawinach wychodzą ładujac takim ogórkom worek bramek. Bardziej chodzi mi o podejście do meczu, które pewnie jest podobne w głowach pilkarzy jak u niektórych na forum. O umiejetności czysto piłkarskie jestem spokojny, za to niepokoi mnie co mają pod kopułami.

Przed meczami z ww ogórami też byłem spokojny, pewnie jak wiekszość.
Odpowiedz cytując