rozarian napisał(a):

|
II runda kwalfikacji 09/10,FK Qarabagh-Rosenborg 0-0 i 1-0.Mało dla kolejnego Stefka Burczymuchy?
|
Dokładnie, to już nie te czasy, gdy Azerowie byli ogrywani w pucharach 9-0 (Hutnik w przetarciu przed Sigmą Ołumuniec i AS Monaco), gdzie nawet Szypowski gola strzelił

Nie można lekceważyć przeciwnika. Wisła już nie raz odpadała z ogórkami...