Wyświetl pojedynczy post
avangarda
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30711
Stary 21.07.2010, 11:14
rozarian napisał(a):Wyświetl post
II runda kwalfikacji 09/10,FK Qarabagh-Rosenborg 0-0 i 1-0.Mało dla kolejnego Stefka Burczymuchy?
Dokładnie, to już nie te czasy, gdy Azerowie byli ogrywani w pucharach 9-0 (Hutnik w przetarciu przed Sigmą Ołumuniec i AS Monaco), gdzie nawet Szypowski gola strzelił
Nie można lekceważyć przeciwnika. Wisła już nie raz odpadała z ogórkami...
Odpowiedz cytując