Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30708
Stary 21.07.2010, 11:06
No fajnie, udał im się dwumecz, ale co z tego? Wyeliminowanie Rosenborga, który już od dawana nie występuje w Lidze Mistrzów to nie jest jakiś mega sukces. To znaczy dla nich na pewno, ale to nie jest powód dla którego mamy się ich obawiać.
Odpowiedz cytując