Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12716
Stary 21.07.2010, 10:49
pawelwislak napisał(a):Wyświetl post
Po co się pchać na R22 a no choćby po to żebyśmy przestali tracić gruba kasę przez to że gramy na hutniku, przecież taki jeden mecz w 3 rundzie to pewno jakies 12 000 po 30zł(tak mniej więcej pewno) = 360 000 czyli duże pieniądze poza tym gra na hutniku jest porażką, powinniśmy wracać kiedy to tylko będzie możliwe. Reymonta to nasza świątynia, nasz dom i tam powinniśmy grać swoje mecze...

Dokładnie się zgadzam. I nie rozumiem jak ktokolwiek może pisać "nie wracajmy".
Odpowiedz cytując