Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30704
Stary 21.07.2010, 10:48
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
Ja nie piszę, że Cikos jest słabszy od Kowalczyka, bo tego nie wiemy. Podkreślam tylko, że wybraliśmy tańszą opcję. Co do klasy Kowalczyka się nie wypowiadam, bo widziałem go tylko w kilkunastu meczach. Uważam, że to taki typ Dudki - może grać na lewej, prawej obronie albo na stoperze. Na żadnej pozycji nie gra rewelacyjnie, ale przynajmniej jest solidny. Jednak mimo wszystko to koleś, który ma szanse grać na Euro 2012, a to jest zawsze spora promocja dla klubu, gdy jego zawodnik gra na dużej imprezie.
A skad Wam sie wzielo ze w Wisle mial byc Kowalczyk
Bo jedna strona czy jedna gazeta cos takiego napisala to sie podlapalo
Odpowiedz cytując