Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12715
Stary 21.07.2010, 10:02
Usterki usterkami, niech tylko miasto uzupełni brakujące rzeczy. Takie szczegóły jak brak przeszklenia, zasłonięcia elementów klimatyzacji można przeżyć, nawet ten nieszczęsny asfalt (chociaż tutaj można ciągle ugrać lepsze wykończenie przestrzeni, bo prace się nie zaczęły). Z poprawek niezbędne są chyba tylko kasy, bo 2 to śmiech na sali...
Brak kiosków i zbiornika retencyjnego będą skazywać klub na straty finansowe - raz, że na kioskach Wisła mogłaby nieźle zarobić (a na wszystkich pozostałych budowach stadionów Elite operator dostaje kompletne kioski, a nie bajkę w postaci prywatnego inwestora który wyłoży kasę na to), a bez zbiornika retencyjnego dojdą ogromne opłaty za wodę do podlewania murawy. Za to bez telebimów spadnie prestiż obiektu, a Cracovia dostanie kolejny powód do wyśmiewania nas (mało kto się tym przejmuje, ale jednak. Telebimy będą na 6 nowych stadionach, oczywiście poza naszym). Bez zaplecza trybuny północnej, ta będzie wyłączona z użytku.
Wisła może wrócić na stadion, ale pod jednym warunkiem - podpisując umowę dzierżawy w chwili, w której spełnione będą 2 warunki:
1. Podpisane umowy na dokończenie obiektu wraz z niezbędnymi poprawkami.
2. Do chwili oddania całości obiektu jako stadionu klasy ELITE, klub płacić będzie tylko małą część całości kosztów wynajmu (powiedzmy 100tys, zamiast prawdopodobnie 5mln)
Odpowiedz cytując