Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12714
Stary 21.07.2010, 09:55
Po co się pchać na R22 a no choćby po to żebyśmy przestali tracić gruba kasę przez to że gramy na hutniku, przecież taki jeden mecz w 3 rundzie to pewno jakies 12 000 po 30zł(tak mniej więcej pewno) = 360 000 czyli duże pieniądze poza tym gra na hutniku jest porażką, powinniśmy wracać kiedy to tylko będzie możliwe. Reymonta to nasza świątynia, nasz dom i tam powinniśmy grać swoje mecze...
Odpowiedz cytując