AS82 napisał(a):

|
Jakbym wygral 5:0 w pierwszym meczu to nei wiem czy by mi sie chcialo biegac w drugim ,wiec stad pewnie to 0:1 , tak jak my z Barca: 0:4 i 1:0
|
Mimo wszystko z pasterzami z Wysp Owczych nie wypada przegrywać
Jak ktoś nie cierpi Amiki to dziś w Polsacie Sport o 20:00 mecz Sparta Praga-Metalurgs Lipawa.