Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4117
Stary 21.07.2010, 09:49
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Jakbym wygral 5:0 w pierwszym meczu to nei wiem czy by mi sie chcialo biegac w drugim ,wiec stad pewnie to 0:1 , tak jak my z Barca: 0:4 i 1:0
Mimo wszystko z pasterzami z Wysp Owczych nie wypada przegrywać

Jak ktoś nie cierpi Amiki to dziś w Polsacie Sport o 20:00 mecz Sparta Praga-Metalurgs Lipawa.
Odpowiedz cytując