Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30691
Stary 21.07.2010, 09:35
Ja nie piszę, że Cikos jest słabszy od Kowalczyka, bo tego nie wiemy. Podkreślam tylko, że wybraliśmy tańszą opcję. Co do klasy Kowalczyka się nie wypowiadam, bo widziałem go tylko w kilkunastu meczach. Uważam, że to taki typ Dudki - może grać na lewej, prawej obronie albo na stoperze. Na żadnej pozycji nie gra rewelacyjnie, ale przynajmniej jest solidny. Jednak mimo wszystko to koleś, który ma szanse grać na Euro 2012, a to jest zawsze spora promocja dla klubu, gdy jego zawodnik gra na dużej imprezie.
Ostatnio edytowane przez tormenthor : 21.07.2010 o godz. 09:40.
Odpowiedz cytując