Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17265
Stary 21.07.2010, 08:28
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Urządzam pokój. Mam jego wymiary. Potrzebuję zrobić rzut pokoju w skali. Na pewno da się to zrobić w Autocad'ie. Mam do niego dostęp, ale nigdy nic na nim nie robiłem więc pewnie sporo czasu by mi to zajęło. Znacie może jakiś prosty programik do takiego zadania?

Z tej samej beczki jest i drugie pytanie. Szukam programu, w którym mógłbym sobie "poustawiać meble" w tymże pokoju. Najlepiej oczywiście w 3D. Znalazłem kilka programów tego typu, ale nie wiem który jest warty ściągania i uczenia się. Mam nadzieję, że będzie mógł mi ktoś coś takiego polecić.

Graficy i dekoratorzy wnętrz, pomóżcie w potrzebie ;]
Z bardzo prostych: -Ikea Home Planer

Z mniej prostych: Archicad.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując