QBAS napisał(a):

Urządzam pokój. Mam jego wymiary. Potrzebuję zrobić rzut pokoju w skali. Na pewno da się to zrobić w Autocad'ie. Mam do niego dostęp, ale nigdy nic na nim nie robiłem więc pewnie sporo czasu by mi to zajęło. Znacie może jakiś prosty programik do takiego zadania?
Z tej samej beczki jest i drugie pytanie. Szukam programu, w którym mógłbym sobie "poustawiać meble" w tymże pokoju. Najlepiej oczywiście w 3D. Znalazłem kilka programów tego typu, ale nie wiem który jest warty ściągania i uczenia się. Mam nadzieję, że będzie mógł mi ktoś coś takiego polecić.
Graficy i dekoratorzy wnętrz, pomóżcie w potrzebie ;]
|
Z bardzo prostych: -Ikea Home Planer
Z mniej prostych: Archicad.