Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 21.07.2010, 08:05
krwawy napisał(a):Wyświetl post
Mnie najbardziej martwi tak jak za czasów Urbana gra jednym napastnikiem, przy Skorży zapowiada się na to samo.
Myśmy martwili się przez 2,5 roku, teraz Wy się martwcie. Maciuś znalazł Wam już jakiegoś wysokiego napastnika ?
Odpowiedz cytując