Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
krwawy
Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#318
Stary 21.07.2010, 07:22
Legia jak się lepiej zgrają to na nasze warunki linia pomocy będzie bardzo mocna. Po kontuzji Astiza jeszcze okaże się jak poważnej i kontuzjach Rzeźniczaka, Kiełbowicza oraz Choto to wynik następnych francuskich sparingów już jest znany bo z taką obroną to i Dolcan Legii klika goli strzeli Mnie najbardziej martwi tak jak za czasów Urbana gra jednym napastnikiem, przy Skorży zapowiada się na to samo.
Odpowiedz cytując