|
Nie wiem czy był poruszany temat. Kosowski zmienił klub na Apollon Limasol. W tamtym sezonie Apoel Nikozja był najbardziej polskim klubem a teraz został już tylko Sikora. Miałem się wybrać na mecz Apoelu ale grają w tym samym czasie co Wisła. Rozmawiałem trochę z ludźmi tutaj. Nie przepadają za Kosowskim, pamiętają świetne mecze w LM, ale przede wszystkim mówią że grał kiedy miał na to ochotę. Jak my mawiamy w kratkę, dla nich jest to gwiazdorzenie. To obstawiam że Kamilowi znudziło się granie w stolicy i chciał pomieszkać nad morzem, pewnie go odwiedzę w weekend jak mają treningi. Niezbyt pochlebnie wypowiadają się o Żurawskim, w ostatnim sezonie nie był w formie. Wspominają jego dobrą grę w Larisie, a słabe występy w Nikozji. Szybko o nim zapomną bo na jego miejsce przyszedł Lua lua, który jet tu gwiazdą. Poza tym grają tu wieczny kontuzjowany Sikora oraz Rengifo. Ludzie nie interesujący się piłką znają tylko Sosina.
Maciej Skorża najlepszym trenerem jest.
|