Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9400
Stary 21.07.2010, 06:34
Siwy_89 napisał(a):Wyświetl post
Jest ktoś w stanie wypisać w punktach plusy i minusy rządów PiS i potem PO?
A nie masz wlasnego zdania? Czy moze nie chce ci sie poszukac samemu informacji albo po prostu czekasz az ludzie ci podadza na tacy gotowe schematy a ty wybierzesz ten co ci najbardziej pasuje ?
DysoN