Siwy_89 napisał(a):

|
Jest ktoś w stanie wypisać w punktach plusy i minusy rządów PiS i potem PO?
|
A nie masz wlasnego zdania? Czy moze nie chce ci sie poszukac samemu informacji albo po prostu czekasz az ludzie ci podadza na tacy gotowe schematy a ty wybierzesz ten co ci najbardziej pasuje ?