Wyświetl pojedynczy post
kohprzem'68
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: w KRAKOWIE tyle GWIAZD ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12703
Stary 21.07.2010, 05:06
Teraz mniej istotne stają się nasze pragnienia lub chęci zobaczenia meczu z loży lub sektora narożnego , bo póki co to odebrano budowlańcom dopiero poprawnie działające drzwi wejsciowe od Reymana i nic po za tym bo więcej nie zdążono zrobic a juz dzis ma nas wizytowac człowiek z federacji europejskiej opiniujący i zapoznający się ze faktycznym stanem przebudowy obiektu .

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując