|
Teraz mniej istotne stają się nasze pragnienia lub chęci zobaczenia meczu z loży lub sektora narożnego , bo póki co to odebrano budowlańcom dopiero poprawnie działające drzwi wejsciowe od Reymana i nic po za tym bo więcej nie zdążono zrobic a juz dzis ma nas wizytowac człowiek z federacji europejskiej opiniujący i zapoznający się ze faktycznym stanem przebudowy obiektu .
Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
|