Wyświetl pojedynczy post
Colin
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30664
Stary 21.07.2010, 03:11
26 - 31 lat to najlepszy wiek dla piłkarza z pola. Paljic jeżeli rzeczywiście będzie wzmocnieniem dla naszego zespołu to Wisła będzie mogła mieć jeszcze z niego pociechę przez kilka najbliższych lat. Ba, nawet bedzie go mogła nieźle sprzedać dajmy na to za dwa lata jeśli zawodnik rzeczywiście będzie motorem napędowym zespołu. Tutaj wiek nie jest problemem. Dragan jest obecnie w najlepszym wieku dla piłkarza. Dajmy mu zagrać kilka czy więcej meczy żeby coś więcej powiedzieć na jego temat. Dla mnie jest on ciekawą kandydaturą i sam czekam co wniesie do gry zespołu.
Colin McRae[*] Żegnaj Mistrzu. Teraz pewnie ścigasz się z Ryśkiem i Januszem pilotowany przez "Beefa" po niebiańskich OSach...

"Heroes don't die, they just move on to the next stage"
Odpowiedz cytując