|
Przez ostatnie 3 sezony 90% wszystkich meczów przy R22 przesiedziałem na loży VIP. Nie przypominam sobie, aby było tam więcej niż 5% kobiet i dzieci. Jeżeli na nowym stadionie będzie ich więcej, to zawsze mogą zająć drugi rząd.
Nie bronie tutaj tego, bo jest to ewidentna fuszerka. Chodzi mi o to, że Wasze płacze są już nie do zniesienia. Ten temat trzeba przeglądać co trzy strony, w których można znaleźć 3 - 4 sensowne posty. Reszta to nic niewnoszące marudzenie ( nie mówię tu o rzeczowej krytyce, bo ta jest potrzebna ).
Życie bym dał za krakowską Wisłę....
|