Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12700
Stary 21.07.2010, 00:13
Luzik - tu akurat mnie tknęło bo przy tym całym niekończącym się cyrku, to jest to najgrubsza wtopa z której ciężko chyba będzie wybrnąć.

Druga to te nieszczęsne kołowrotki ale rozumiem że jak będzie problem to się coś z tym zrobi, zresztą nie przewiduje jakiś tłumów przynajmniej przez pierwszy okres

A tak, to oczywiście trzeba narzekać bo to co się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie ale prędzej czy później stadion otworzą.Człowiek wejdzie, siądzie, będzie się gdzie wylać ,mam nadzieje że czegoś napić.Komfort będzie przyzwoity.Estetyka jak dla mnie północna i południowa ok tylko pomalować elewację, wschód/zachód - tu jest kiepsko ale przy pomalowaniu tak jak w projekcie- ujdzie.Ogólnie nie będzie źle, szczeólnie że na mecz się idzie oglądnąć go i/ bądź pokibicować a nie podziwiać walory estetyczne

ale ta 'loża' to jest porażka po całości
Odpowiedz cytując