Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30649
Stary 20.07.2010, 22:45
Tarann napisał(a):Wyświetl post
Świetne posunięcia transferowe stołecznej drużyny prowadzone przez świetnego nieodżałowanego byłego trenera białej gwiazdy właśnie zakończyły mecz z bordo.
Wynik nie jest najważniejszy, ale jeśli potwierdzą w następnym meczu ( bo pewnie będzie transmisja ) tą samą dyspozycję, umiejętności, zaangażowanie itd. to ktoś powinien wprowadzić odgórny zakaz używania porównań do transferów ległej in plus w kontekście naszych chlopaków

Z ciekawostek legła wreszcie bez bramkarza
1. Legia
2. My w sparingach pokazaliśmy się z gorszej strony ze słabszymi drużynami
3. Transferowani nie wypadli wcale źle, no, może poza bramkarzem
4. Tak, grali beznadziejnie Widzę, że taktyka: dzida na Brożka została zmodyfikowana. Teraz jest: dzida na Manu
5. Może nasze kontuzje nie były winą sztabu medycznego i Włocha od przygotowania kondycyjnego, tylko treningów Macieja. W Legii mają właśnie problem z wieloma graczami. Ale oni tam też narzekali na Szula, więc ciężko powiedzieć.
Odpowiedz cytując