1. Legia
2. My w sparingach pokazaliśmy się z gorszej strony ze słabszymi drużynami
3. Transferowani nie wypadli wcale źle, no, może poza bramkarzem
4. Tak, grali beznadziejnie

Widzę, że taktyka: dzida na Brożka została zmodyfikowana. Teraz jest: dzida na Manu

5. Może nasze kontuzje nie były winą sztabu medycznego i Włocha od przygotowania kondycyjnego, tylko treningów Macieja. W Legii mają właśnie problem z wieloma graczami. Ale oni tam też narzekali na Szula, więc ciężko powiedzieć.