Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12691
Stary 20.07.2010, 22:40
Cytat:
Cudowny Stadion klasy Elite!
Do Elite to mu trochę zabraknie, jeśli Wisła nie przydusi miasta, aby to uzupełniło brakujące rzeczy (telebimy, zaplecze północnej, kioski gastronomiczne na całym obiekcie). ZIKIT na prośby SKWK oraz interpelacje nie reaguje, jedynie Wisła, która ma kartę przetargową w ręku (jeśli Wisła nie wynajmie obiektu, to nikt inny tego nie zrobi, a stadion będzie stał pusty i niszczał).
A co artykułu i "wybudowania zaplecza trybuny północnej do końca sierpnia" - tego nawet Chińczycy by w tak krótkim czasie nie zrobili. No chyba, że ZIKIT planuje wylać trochę betonu od drzwi do schodów, ogrodzić to barierkami i na tym zakończyć budowę zaplecza trybuny północnej, bo po co kibicom dopingującym przez 90min kible, oświetlenie, wentylacja czy kioski gastronomiczne...
Oni tego zaplecza po prostu nie planują budować.
Odpowiedz cytując