wolfy napisał(a):

|
Mistrzu, a co nam może powiedzieć trening?
|
W takim razie po co Kasperczak na treningu? Niech grają Ci z najlepszymi "statami", a reszta przecież jest gówno warta.
27 lat i stary zawodnik? No to Brozio za chwile nam kariere skonczy...