Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30648
Stary 20.07.2010, 22:39
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Mistrzu, a co nam może powiedzieć trening?
W takim razie po co Kasperczak na treningu? Niech grają Ci z najlepszymi "statami", a reszta przecież jest gówno warta.

27 lat i stary zawodnik? No to Brozio za chwile nam kariere skonczy...
Odpowiedz cytując