saklak1906 napisał(a):

A moze to jest po prostu kontrolowana plotka klubu zeby zmiekczyc Riosa i wynegocjowac kozystne dla klubu warunki.
Jak Wisla kupuje to tez nagle pojawiaja sie informacje o zekomym zainteresowaniu innych klubow danym zawodnikiem po co?
Onyszko zalatwil Wojciechowskiego klasycznie pokazujac mu ze Wisla juz jedzie z kontraktem wiec bez badan nawet kriw go zakontraktowali na ogromna kwote, a teraz sa w czarnej d..e
|
Dokładnie, mi też się tak wydaje, mam nadzieję, ze z tym Riosem się uda.