Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2878
Stary 20.07.2010, 22:06
Adam napisał(a):Wyświetl post
Ja kupowałem dzisiaj dla znajomego i były Generalnie nie powinienes miec problemow z kupnem biletow jutro... chociaz kto wie
Dziś nie było dużo ludzi...
Jutro rano bez problemu kupisz.
Odpowiedz cytując