Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Wisoman
Member
Od: 02.2008
Skąd: Wisła
Offline
#
30642
20.07.2010, 21:54
DeadOrAlive
napisał(a):
Co do oceny umiejętności, zamiast pisząc 24 h na forum jeden z drugim niech się przejdzie na R22 i na własne oczy zobaczy umiejętności danego gracza. Chyba, że to za trudne...
a pomyslałes ze moze nie kazdy mieszka w Krk he?
Wszystko można co nie można byle z wolna i ostrożna
Wisoman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wisoman
Znajdź inne posty napisane przez Wisoman