Ja pinkolę. Kolejne wcielenie Bohdana K. Żaden topic nie jest bezpieczny

Dział marketingu ruszył z kopyta, tylko czemu forma wypowiedzi tak niewspółczesna.
A co do pytania 1q2 odnośnie kas. Nie mówiło się swego czasu że stare kasy miały być pierwotnie przesunięte w stronę nowej trybuny północnej tak aby zwiększyć powierzchnię placu od strony Reymonta?