Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12689
Stary 20.07.2010, 21:52
Ja pinkolę. Kolejne wcielenie Bohdana K. Żaden topic nie jest bezpieczny Dział marketingu ruszył z kopyta, tylko czemu forma wypowiedzi tak niewspółczesna.

A co do pytania 1q2 odnośnie kas. Nie mówiło się swego czasu że stare kasy miały być pierwotnie przesunięte w stronę nowej trybuny północnej tak aby zwiększyć powierzchnię placu od strony Reymonta?
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując