Wyświetl pojedynczy post
PanPlamka
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: London

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12688
Stary 20.07.2010, 21:52
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Żeby nie tylko narzekać - wnętrza prezentują się świetnie, ale żeby też za dużo nie nachwalić , to z kołowrotkami pewnie będzie niezła afera.
No wlasnie, co do kolowrotow, to rozumiem ze beda one wbudowane w sciane stadionu?
Odpowiedz cytując