Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
PanPlamka
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: London
Offline
#
12688
20.07.2010, 21:52
1q2
napisał(a):
Żeby nie tylko narzekać - wnętrza prezentują się świetnie, ale żeby też za dużo nie nachwalić
, to z kołowrotkami pewnie będzie niezła afera.
No wlasnie, co do kolowrotow, to rozumiem ze beda one wbudowane w sciane stadionu?
PanPlamka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PanPlamka
Znajdź inne posty napisane przez PanPlamka