Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
krakfilm
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
2562
20.07.2010, 21:09
Czesc, mam pytanie i bardzo prosze o pomoc. Wie ktos gdzie w LONDYNIE mozna obejrzec mecz? Czy jest jakis polski pub gdzie transmituja mecze? Napewno jakis jest.
Z wislackim pozdrowieniem
krakfilm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krakfilm
Znajdź inne posty napisane przez krakfilm