vip2008 napisał(a):

gdzie najlepiej i NAJBEZPIECZNIEJ zaparkowac w okolicach Suchych stawów dziękuje za wszystkie opinie
|
Raz zaparkowałem między blokami za jakimś placem handlowym i auto całe choć nie ukrywam było trochę spiny. Lepiej bądź wcześniej i na parkingu sobie postaw auto.
Ma ktoś linka do zapowiedzi jutrzejszego meczu na Polsacie? Bo nigdzie nie mogę znaleźć a potrzebuję go.