Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17263
Stary 20.07.2010, 21:00
vip2008 napisał(a):Wyświetl post
gdzie najlepiej i NAJBEZPIECZNIEJ zaparkowac w okolicach Suchych stawów dziękuje za wszystkie opinie
Raz zaparkowałem między blokami za jakimś placem handlowym i auto całe choć nie ukrywam było trochę spiny. Lepiej bądź wcześniej i na parkingu sobie postaw auto.

Ma ktoś linka do zapowiedzi jutrzejszego meczu na Polsacie? Bo nigdzie nie mogę znaleźć a potrzebuję go.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując