Wyświetl pojedynczy post
szejkspir
Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12685
Stary 20.07.2010, 20:39
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
jesli to jest foto z pozycji siedzacej (szejkspir?)to jest duzo , duzo lepiej..z pierwszego rzedu nie widac moze....kilkanascie cm od linii bocznej

pierwszy rzad

drugi rzad



czerwona kreska to linia boczna, a to niebieskie to jakies tam charakterystyczne znamie na murawie , ktore posluzylo mi za pokazanie odleglosci od kreski niebieskiej do czerwonej

co najwyzej 1 rzad nie bedzie widziec dzieciakow podajacych pilki
Zdjęcia z tych rzedów wykonano siedząc na fotelach, trzymajac aparat oburącz prosto, mierząc lewym okiem przez wizjer, przy wzroście fotografa 1,86m ;D
Odpowiedz cytując