Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
szejkspir
Member
Od: 10.2006
Offline
#
12685
20.07.2010, 20:39
SpoXsteR
napisał(a):
jesli to jest foto z pozycji siedzacej (szejkspir?)to jest duzo , duzo lepiej..z pierwszego rzedu nie widac moze....kilkanascie cm od linii bocznej
pierwszy rzad
drugi rzad
czerwona kreska to linia boczna, a to niebieskie to jakies tam charakterystyczne znamie na murawie , ktore posluzylo mi za pokazanie odleglosci od kreski niebieskiej do czerwonej
co najwyzej 1 rzad nie bedzie widziec dzieciakow podajacych pilki
Zdjęcia z tych rzedów wykonano siedząc na fotelach, trzymajac aparat oburącz prosto, mierząc lewym okiem przez wizjer, przy wzroście fotografa 1,86m ;D
szejkspir
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szejkspir
Znajdź inne posty napisane przez szejkspir