Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30637
Stary 20.07.2010, 20:36
Tarann napisał(a):Wyświetl post
Zaraz zaraz ja nie piszę w żadnym innym kontekście jak tylko w odniesieniu do zazdrosnych i pełnych pożądania opinii o ich nowych nabytkach, na obejrzenie których poświęciłem 1,5 h życia żeby nie pisać o nich tylko w odniesieniu do podanych kwot transferowych jak wiele osób przede mną. I nie zobaczyłem nic o czym czytałem na tym forum.



Jeśli przeszkadzam to nie widzę powodu żeby ktoś merytorycznie nie napisał mi w czym, a ja na pewno nie będę się narzucał. Nie łamię regulaminu...chyba, że nieświadomie. A jeśli łamię jakieś niepisane zasady np. nie wolno krytykować podejścia niektórych użytkowników, proszę o listę których.
Co po niektóre osoby na tym forum odnosiły się do bardzo istotnej kwestii, a mianowicie zgrania zespołu. Legia przebudowała dośc istotnie drużynę, więc myślę że należy dać im trochę czasu, a nie oceniać na miesiąc przed startem ligi.
Odpowiedz cytując