Tarann napisał(a):

Zaraz zaraz ja nie piszę w żadnym innym kontekście jak tylko w odniesieniu do zazdrosnych i pełnych pożądania opinii o ich nowych nabytkach, na obejrzenie których poświęciłem 1,5 h życia żeby nie pisać o nich tylko w odniesieniu do podanych kwot transferowych jak wiele osób przede mną. I nie zobaczyłem nic o czym czytałem na tym forum.
Jeśli przeszkadzam to nie widzę powodu żeby ktoś merytorycznie nie napisał mi w czym, a ja na pewno nie będę się narzucał. Nie łamię regulaminu...chyba, że nieświadomie. A jeśli łamię jakieś niepisane zasady np. nie wolno krytykować podejścia niektórych użytkowników, proszę o listę których.
|
Co po niektóre osoby na tym forum odnosiły się do bardzo istotnej kwestii, a mianowicie zgrania zespołu. Legia przebudowała dośc istotnie drużynę, więc myślę że należy dać im trochę czasu, a nie oceniać na miesiąc przed startem ligi.