Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#305
Stary 20.07.2010, 20:27
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Racja, tylko Wasi dziennikarze (warszawscy) ogólnopolskich gazet j
Gdybyś przestudiował pochodzenie tych dziennikarzy, to wyszło by Ci coś ciekawego. Np w takiej Gazecie Wyborczej sporo osób które pracuje w oddziale warszawskim pochodzi z Wielkopolski Więc to nie są tacy ''nasi'' dziennikarze, oni są praktycznie z całej Polski.

A co do pikarzy, to wystarczy spojrzeć na Real M. Nasprowadzali piłkarzy, ale to nie dało nic, bo nie było zgrania i zrozumienia pomiędzy piłkarzami i formacjami. Dziś przy rzucie wolnym było to widoczne, kiedy to dwóch zawodników pobiegło razem do przodu i nie było piłkarza, który mógłby wykonać ten stały fragment gry. Automatyzm przyjdzie z czasem, przynajmniej powinien.
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 20.07.2010 o godz. 20:30.
Odpowiedz cytując