Gwiaździsty napisał(a):

|
Racja, tylko Wasi dziennikarze (warszawscy) ogólnopolskich gazet j
|
Gdybyś przestudiował pochodzenie tych dziennikarzy, to wyszło by Ci coś ciekawego. Np w takiej Gazecie Wyborczej sporo osób które pracuje w oddziale warszawskim pochodzi z Wielkopolski

Więc to nie są tacy ''nasi'' dziennikarze, oni są praktycznie z całej Polski.
A co do pikarzy, to wystarczy spojrzeć na Real M. Nasprowadzali piłkarzy, ale to nie dało nic, bo nie było zgrania i zrozumienia pomiędzy piłkarzami i formacjami. Dziś przy rzucie wolnym było to widoczne, kiedy to dwóch zawodników pobiegło razem do przodu i nie było piłkarza, który mógłby wykonać ten stały fragment gry. Automatyzm przyjdzie z czasem, przynajmniej powinien.