legion18 napisał(a):

|
Jaki był wynik Wisły w sparingu z rzemieślnikami z Hanower 96? Co do bramkarza to Legia ma coś czego nie ma Wisła... trenera bramkarzy, do ligi jeszcze miesiąc.
|
Zaraz zaraz ja nie piszę w żadnym innym kontekście jak tylko w odniesieniu do zazdrosnych i pełnych pożądania opinii o ich nowych nabytkach, na obejrzenie których poświęciłem 1,5 h życia żeby nie pisać o nich tylko w odniesieniu do podanych kwot transferowych jak wiele osób przede mną. I nie zobaczyłem nic o czym czytałem na tym forum.
wolfy napisał(a):

|
Proponuję się uspokoić i na razie ignorować usera Tarann. Poszedł monit i za jakiś czas któryś z modów się nim zaopiekuje.
|
Jeśli przeszkadzam to nie widzę powodu żeby ktoś merytorycznie nie napisał mi w czym, a ja na pewno nie będę się narzucał. Nie łamię regulaminu...chyba, że nieświadomie. A jeśli łamię jakieś niepisane zasady np. nie wolno krytykować podejścia niektórych użytkowników, proszę o listę których.