Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12683
Stary 20.07.2010, 20:23
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
O III rundzie na naszym stadionie

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...?kategoria=664
Zdjęcie oddaje naturalne kolory, różowe krzesełka

Cytat:
. Nieco więcej pracy czeka nas przy trybunie północnej, ale na koniec sierpnia, najpóźniej na początek września, wykonamy klatki schodowe i drogi dojścia. Wcześniej, bo 11 września, gotowe będzie oświetlenie stadionu i wszystkie systemy.
Odpowiedz cytując