Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
30635
20.07.2010, 20:20
Tarann
napisał(a):
Świetne posunięcia transferowe stołecznej drużyny prowadzone przez świetnego nieodżałowanego byłego trenera białej gwiazdy właśnie zakończyły mecz z bordo
.
Wynik nie jest najważniejszy, ale jeśli potwierdzą w następnym meczu ( bo pewnie będzie transmisja ) tą samą dyspozycję, umiejętności, zaangażowanie itd. to ktoś powinien wprowadzić odgórny zakaz używania porównań do transferów ległej in plus w kontekście naszych chlopaków
Z ciekawostek legła wreszcie bez bramkarza
Jaki był wynik Wisły w sparingu z rzemieślnikami z Hanower 96? Co do bramkarza to Legia ma coś czego nie ma Wisła... trenera bramkarzy, do ligi jeszcze miesiąc.
legion18
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do legion18
Znajdź inne posty napisane przez legion18