Wyświetl pojedynczy post
pzkwr
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12682
Stary 20.07.2010, 20:19
PanPlamka napisał(a):Wyświetl post
Wnetrza ladne ale juz je sobie wyobrazam po wizycie dziczy z drugiej strony blon.
Obawiam się, że nasza własna dzicz wystarczy...
rrr
Odpowiedz cytując