Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
szlaQ
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
30633
20.07.2010, 20:14
Tarann
napisał(a):
Świetne posunięcia transferowe stołecznej drużyny prowadzone przez świetnego nieodżałowanego byłego trenera białej gwiazdy właśnie zakończyły mecz z bordo
.
Wynik nie jest najważniejszy, ale jeśli potwierdzą w następnym meczu ( bo pewnie będzie transmisja ) tą samą dyspozycję, umiejętności, zaangażowanie itd. to ktoś powinien wprowadzić odgórny zakaz używania porównań do transferów ległej in plus w kontekście naszych chlopaków
Z ciekawostek legła wreszcie bez bramkarza
Legia kolego Legia ...
Co do tego Wilka to jeśli ma ofertę z Herty to może się zachłysnąć zachodem ...
szlaQ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szlaQ
Znajdź inne posty napisane przez szlaQ