Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Adam
Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2877
Stary 20.07.2010, 20:11
Christofor napisał(a):Wyświetl post
Były dzisiaj jeszcze bilety na sektor 2 lub 3? Bo jutro wybieram się do Krakowa i mam nadzieję jeszcze kupić
Ja kupowałem dzisiaj dla znajomego i były Generalnie nie powinienes miec problemow z kupnem biletow jutro... chociaz kto wie
Odpowiedz cytując