Christofor napisał(a):

Były dzisiaj jeszcze bilety na sektor 2 lub 3? Bo jutro wybieram się do Krakowa i mam nadzieję jeszcze kupić
|
Ja kupowałem dzisiaj dla znajomego i były

Generalnie nie powinienes miec problemow z kupnem biletow jutro... chociaz kto wie
