Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30629
Stary 20.07.2010, 20:03
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Teraz wszystko zalezy od samego Wilka.
CZy nie bedzie sie bal przyjsc do Wisly ze wzgledu duzej rywalizacji w zespole i niepwenego miejsca w skladzie.
Jeden juz taki byl ktory sie bal i wybral Amice i to mu chyba wyszlo na dobre-mowa o Lewandowskim...
Ja sie najbardziej obawiam w tym transferze Kolakowskiego
Odpowiedz cytując