Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9394
Stary 20.07.2010, 20:03
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
A niech żyje, zdrowia mu życzę jak każdemu. A można wiedzieć, czemu zawdzięczamy taki wylew Twojej miłości w stosunku do Ojca Dyrektora i jak to się ma do posta Drozda, który (przez przypadek chyba) zacytowałeś?
niezla beka jak pokazali Rydzyka z dwoma ochroniarzami, takimi karkami typowymi ,ktorzy szli w sutannie