martin_6 napisał(a):

|
A niech żyje, zdrowia mu życzę jak każdemu. A można wiedzieć, czemu zawdzięczamy taki wylew Twojej miłości w stosunku do Ojca Dyrektora i jak to się ma do posta Drozda, który (przez przypadek chyba) zacytowałeś?
|
niezla beka jak pokazali Rydzyka z dwoma ochroniarzami, takimi karkami typowymi ,ktorzy szli w sutannie