Gwiaździsty napisał(a):

|
Że też żaden z zawodowych malkontentów nie wspomina nic o wygladzie wnętrza trybuny. Czyżby się podobała ? Niemożliwe. Czas ponarzekać w tym temacie. Napewno coś znajdziecie. A to, że pisuar metalowy, a nie porcelanowy, nie taki dozownik na mydło.
|
I wlasnie to jest poje****. W srodku to chyba Allianz nawet tak nie wyglada, malo ktory stadion na swiecie jest chyba tak porzadnie zrobiony w srodku... Ale co z tego skoro z zewntarz jest tragedia? Tak trudno wylozyc stadion podobnymi plytkami z zewnatrz(oczywiscie troche inna odmiana ktora zmiany temperatury i pogody wytrzyma) na tym betonie albo szklem? juz nie wspominajac o calej masie bledow i opznien. A ten monitoring na srodku, az sie chce przyjsc w nocy na stadion i wyrwac w pi***, oczywiscie ze musi byc, no ale zeby, nie wazne ze minimalnym stopniu, troche zaslaniac..
Ktos musi za to beknac...
A z tym oddaniem a wrzesien to plotka - wszystko, doslownie wszystko jest w srodku gotowe, Reymana juz prawie tez.. No chyba ze nie chca dopuscic bo zarcia nie bedzie na stadionie, na zewnatrz juz nie postawia...